Проведення благодійного заходу скасовано! Збір коштів на авто для ЗСУ продовжується!

Дата: 29.08.2023 10:28

Фото без описуВідповідно до розпорядження міського голови Олега Коцовського (№  3/156 від 29 серпня  2023 року),     у зв’язку із загостреннями воєнних дій на фронті,  Днями жалоби на території Ходорівської громади за загиблими військовими та у цілях безпеки мешканців громади проведення благодійного заходу до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «НАША НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! НАША ПЕРЕМОГА!» скасовано.

Фото без описуОскільки, метою проведення даного заходу був збір коштів на авто для потреб Збройних Сил України, робота в даному напрямку продовжується.

Організовується  збір коштів на придбання автомобіля, дронів  серед працівників Ходорівської  міської ради, профільних відділів та управлінь, комунальних підприємств.

Фото без описуДо збору коштів приєднуються старости та мешканці старостинських  округів, ходорівчани.

Авто для потреб Збройних Сил України та скринька по збору коштів  знаходиться біля адміністративного приміщення Ходорівської міської ради (вулиця Грушевського,38).

Не будьте байдужі, долучайтеся!