19 серпня вірян запрошують до каплички, що біля села Бориничі на Ходорівщині, де 160 років тому з’явилася Божа Матір.

Дата: 14.08.2023 12:45

Відновити духовні сили, отримати захист і зцілення та принести Богові молитву за Українське військо, рідних і близьких, напитись цілющої живої води – з такими інтенціями вірян запрошують на Святкову Літургію в Бориничі до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини.

Саме цьогоріч виповнюється 160 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. Там відбувалося чимало чудес, оздоровлень і зцілень .

Надзвичайна історія трапилась у 1863 р.оку, коли німа дівчинка-пастушка, оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п'ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку не одноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988р. Парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку.

Цілюща вода Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров'я та красу.

Отож, 19 серпня,  на Спаса, у свято Преображення Господнього, вірян запрошують на Святкову Літургію. Локація – Стрийський район, Ходорівська міська територіальна громада, село Бориничі.

Початок о 12:00 год.                                                                                   тел. для довідок: 067 67 333 09