27 дітей з Ходорівської громади проводять літній відпочинок у Стравчині

Дата: 07.08.2023 14:46

Всі видатки наші польські партнери та добрі друзі беруть на себе. Наше завдання – лише забезпечити транспорт до кордону. Мандрівка запланована на 10 днів. Програма, як завжди, насичена, цікава та захоплива.

Хто бере участь у поїздці? Тут без вагань і роздумів – діти тих, хто захищав чи продовжує боронити Україну.

Щиро вдячні  пану війту Тадеушу Ткачику  за тісну співпрацю, за те, що дітки матимуть змогу отримати позитивні емоції та незабутні враження, хоч трішки відволіктися від подій, що відбуваються в нашій країні.

Всі деталі про відпочинок та враження від поїздки очікуємо вже згодом від самих учасників.