6 та 7 серпня очікується зміна погодних умов

Дата: 04.08.2023 16:23

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ  інформує  про зміну погодних умов по території Львівщини 06 – 07 серпня 2023 року

У зв’язку з проходженням атмосферних фронтів від Балканського циклону очікується:

6 серпня вдень значні дощі, по південній частині території сильні. Грози, вдень подекуди град. Вдень пориви вітру (південно-східний з переходом на західний) 17 – 22 м/с, в окремих районах сильні шквали 25 м/с.

(ІI рівень небезпечності, помаранчевий).

7 серпня короткочасні дощі, грози. Зниження температури на 4 – 9°.

(І рівень небезпечності, жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, зв’язку, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Попередження про зміну гідрологічної ситуації:

В другій половині доби 06 серпня та впродовж 07 – 08 серпня на річках басейнів Сяну та Дністра очікується підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5 м над поточними відмітками. В місцях проходження сильних дощів можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

Інформація буде уточнюватись попередженнями.