Владика Тарас відвідав парафію святих Володимира і Ольги в Ходорові

Дата: 31.07.2023 09:55

Фото без описуВчора, 30 липня 2023 року, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський відвідав парафію святих Володимира і Ольги в м. Ходорів, де з нагоди 5 річного ювілею церкви та  храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. На церковному подвір’ї єпископа привітали діти, молодь і численно зібрана парафіяльна громада, на чолі з парохом о. Тарасом Грицівим.

Фото без описуФото без опису Фото без описуПісля цього владика Тарас урочисто вніс до храму мощі блаженної преподобномучениці Тарсикії Мацьків, яка походила з Ходорова.

Фото без описуПісля закінчення Літургії владика Тарас виголосив многоліття і привітав присутніх з ювілеєм 5 років церкві та  храмовим празником і вручив подячні грамоти жертводавцям і доброчинцям.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОтець Тарас Гриців, міський голова Олег Коцовський  та народний депутат Андрій Кіт подякували єпископу за візит, спільну молитву та пастирське слово та подарували картину монографію (Церква Б.Хмельницького в Пряшеві 1969 р.)  народного художника, нашого земляка Зеновія Кецало.