У Львові запрацював Центр ветеранського розвитку

Дата: 24.07.2023 12:05

Тут ветерани і члени їхніх сімей зможуть здобути та удосконалити професійні знання і навички, отримати кар’єрні консультації, психологічну чи юридичну допомогу, підтримку. Це пілотний проєкт Мінветеранів, який втілюють у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях.

У Львові Центр ветеранського розвитку відкрили 21 липня за участі міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної на базі Національно університету «Львівська політехніка».

Окремий напрям роботи цього простору – навчання помічників ветерана, які зустрічатимуть та супроводжуватимуть наших воїнів на шляху до повернення у цивільне життя. Для майбутніх помічників ветерана спільно з закладами вищої освіти розробили навчальний модуль. Помічниками можуть стати ветерани, члени ветеранських сімей та загиблих Героїв. Подати заявку – за посиланням https://eveteran.gov.ua/services/pomichnik-veterana.

Контактний номер: 0632302562