Мешканці Львівщини, які прихистили переселенців, можуть подати заяву на компенсацію з-за кордону

Дата: 21.07.2023 09:47

Власники житла можуть подати заявку на компенсацію за прихисток переселенців дистанційно.

Власники нерухомості можуть надати тимчасове житло ВПО у межах програми «Прихисток», навіть перебуваючи за кордоном. А також отримати компенсацію за безоплатне розміщення таких осіб у своїх житлових приміщеннях.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання прихистку внутрішнім переселенцям. Крім власників житла, це можуть зробити їхні представники.

Для подачі заявки на отримання компенсації особиста присутність не є обов’язковою. Достатньо надіслати лист-повідомлення з копіями підтверджувальних документів на електронну адресу, яку визначить відповідальний виконавчий орган місцевого самоврядування.

З формами таких повідомлень і заяв можна ознайомитися за посиланням.

Зазначена компенсація виплачується у розмірі 450 гривень на місяць за розміщення однієї ВПО у теплий період року та 900 гривень – під час опалювального сезону.