Автошкола для людей з інвалідністю: як записатись на навчання

Дата: 20.07.2023 10:27

На базі Львівського університету внутрішніх справ функціонує автошкола для людей з інвалідністю: як записатись на навчання

Учні автошколи можуть пройти теоретичний та практичний курс водіння автомобілем з ручним керуванням, скласти іспит та отримати посвідчення водія у сервісних центрах МВС, які розташовані неподалік і є повністю інклюзивними.

Переваги навчання:

Доступна інфраструктура та сертифіковані сучасні авто: механічна або автоматична коробка передач на вибір.

Можливість навчатися у складі змішаних інклюзивних груп (тобто поруч з іншими слухачами, які не мають інвалідності) або індивідуально, можливість проходження теоретичного курсу дистанційно за зручним графіком.

Адаптовані навчальні плани і програми, підтримка та консультація на кожному етапі.

Як долучитись та отримати посвідчення водія:

Сконтактуйтесь з представниками автошколи. Вони допоможуть оформити заяву про вступ. До заяви приєднайте копію паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (те ж саме, що й ідентифікаційний код). Додайте кольорову фотокартку розміром 3,5х4,5 сантиметра. Одним з найважливіших документів для вступу є медична довідка.

Подати заявку до автошколи можна на сайті: https://driveability.mvs.gov.ua/

Нагадаємо, у п'яти різних регіонах України (Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі) запрацювали автошколи, які адаптовані до потреб людей з інвалідністю. На Львівщині перша така автошкола функціонує на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у сервісному центрі МВС 4649 за адресою: село Зимна Вода, вул. Городоцька, 16.