Працевлаштування та відкриття бізнесу: для ветеранів війни стартують безкоштовні тренінги

Дата: 19.07.2023 15:19

Подати заявки для участі у тренінгах можна до 31 липня

Ветерани війни можуть взяти участь у безкоштовних тренінгах з працевлаштування та відкриття власного бізнесу.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

Учасників вчитимуть:

• писати репрезентативне резюме, бізнес-плани;
  • проходити співбесіди;
  • розробляти власний стартап;
  • залучати кошти для відкриття власного бізнесу;
  • ефективно просувати свою справу.

Тренінги відбуватимуться в 11 областях, зокрема, у Львівській області. Союз ветеранів АТО Донбасу ГО, Міжнародний благодійний фонд «Злагода» та USAID запрошують ветеранів та членів їхніх родин взяти участь у проєкті «Територія відновлення та розвитку».

Вони стартують на початку серпня та триватимуть до листопада за посиланням .

«Після закінчення курсу гарантована менторська підтримка бізнесу. Грантова програма для підтримки ветеранів і ветеранок війни, оборонців країни та їхніх дітей, а також дітей ВПО у здобутті вищої освіти від Благодійного фонду Київської школи економіки», - йдеться у повідомленні.

Грантова підтримка охоплює різні спеціальності. Для вступників доступні 9 освітніх програм і 6 магістерських напрямків.

Отримати стипендії можуть:

• ветерани і ветеранки війни,
  • діти військовослужбовців і загиблих воїнів,
  • діти, які були вимушені покинути свої домівки через війну, або місце їхнього проживання було в окупації чи зоні проведення бойових дій.

Також зазначається, що студенти, які отримають стипендії, зможуть брати участь у програмах обміну з найкращими університетами світу та отримають подвійні дипломи від University of Houston та University of Toronto.