ВИПУСКНИЦЯ З ХОДОРОВА СКЛАЛА НМТ З МАТЕМАТИКИ НА 200 БАЛІВ

Дата: 18.07.2023 12:04

Завершилась основна сесія НМТ. Учениця ЗЗСО І-ІІІст.№3 імені Героя України Романа Точина м.Ходорів Тетяна Заяць склала тест з математики на максимальні 200 балів.

"Дівчина до навчання завжди ставилась дуже відповідально. Кожен навчальний рік закінчувала на відмінно, отримувала похвальні листи. Закінчивши школу, Таня отримала свідоцтво з відзнакою і за високі досягнення у навчанні нагороджена золотою медаллю. До усіх уроків дівчина готувалася старанно, проте найулюбленішими предметами були математика, англійська мова та інформатика. Таня цікавиться програмуванням, тому планує вступати до вищого навчального закладу, щоб здобути професію програміста. Вона також захоплюється читанням,закінчила музичну школу по класу "Бандура", кілька років займалася у танцювальній студії "Акорд" бальними танцями", - розповідає класний керівник Гаврущенко Г.С.

Щиро вітаємо тебе, Таня, з таким величезним успіхом. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, вступити у вищий навчальний заклад та здобути омріяну професію.