Щодо зміни в нарахуваннях ВПО

Дата: 14.07.2023 12:36

Наразі Уряд ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання підтримки. Держава фокусується на допомозі тим, хто найбільше цього потребує.

З 1 серпня допомога продовжується автоматично на один шестимісячний період для ВПО, які вже отримували допомогу на проживання, за виключенням ВПО, які:

перебувають за кордоном більше 30 календарних днів поспіль без обгрунтованих причин, що підтверджуються документально (обгрунтованими вважаються причини, коли людина була у службовому відрядженні чи на стажуванні, перебувала на лікуванні або реабілітації, доглядала за хворою дитиною, оздоровлювала дитину та ін.);

повернулися до покинутого місця проживання.

відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

З 1 вересня виплата допомоги продовжиться для зазначених ВПО з урахуванням майнового стану внутрішньо переміщеної особи.

Більше інформації 👇https://www.msp.gov.ua/news/22955.html