Сім’ї безвісти зниклих можуть отримати безкоштовне медичне обстеження у клініці NOVO

Дата: 13.07.2023 12:34

Керівниця Будинку воїна Марія Петришин спільно з Уповноваженим з питань осіб безвісти зниклих за особливих обставин Міністерства інтеграції Олег Котенком та Медичним Центром NOVO обговорили про нову співпрацю.

Сторони домовилися, щоб сім'ї з Львівщини зниклих за особливих обставин можуть отримати безкоштовний медичний огляд. Зокрема, це КТ, МРТ, УЗД, ендоскопія та консультації.

Щоб отримати послуги клініки NOVO потрібно звертатися до представництва Будинку воїна.

Як зазначила Марія Петришин: “Для цього потрібно мати при собі певний пакет документів: копію паспорта, ідентифікаційний код, витяг з наказу про те, що особа вважається зниклою безвісти. Якщо ж родич проходитиме КТ чи МРТ, тоді додатково скерування від лікаря, де зазначено попередній діагноз, вид діагностики та ділянку обстеження. Якщо обстежуватися буде дитина, тоді до документів когось із батьків додається свідоцтво про народження чи паспорт дитини”.

Якщо у вас є питання просимо звертатися за наступними контактами:

Телефон: +380985198920

Прийом громадян за попереднім записом: понеділок-п'ятниця 10:00 - 16:00