Всім ВПО, що отримують допомогу, автоматично буде продовжено виплати ще на 6 місяців

Дата: 12.07.2023 11:19

Допомога на проживання є ключовим інструментом підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Урядом була ухвалена постанова, яка вносить зміни до порядку призначення виплат для цієї категорії осіб.

Відтак, з 01 серпня 2023 року всім ВПО, що отримують допомогу, автоматично буде продовжено виплати ще на 6 місяців, до кінця січня 2024 року. Крім того, тепер надається можливість отримувати допомогу ВПО, у яких народились діти після переміщення.

Починаючи з 01 вересня 2023 року, продовжуватиметься надання допомоги особам, які потребують підтримки через свій майновий стан. Водночас, не отримуватимуть таку допомогу ті, хто може собі дозволити значні витрати без допомоги держави.

Більш детальніше про зміни читайте на нашому офіційному вебсайті за посиланням: http://surl.li/jabjh

#допомогавпо #ВПО #зміни #постанова