Оголошено конкурс на розробку і проведення бізнес-акселераційних програм для мікро, малих, середніх підприємств (ММСП)

Дата: 12.07.2023 08:48

Старт подачі заявок на одержання співфінансування для реалізації проєкту “Бізнес-акселератори для мікро, малих і середніх підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції оголошено . Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Програма USAID АГРО готова надати близько 6,6 млн грн. за допомогою двох проєктів співфінансування зареєстрованим комерційним чи неурядовим організаціям, бізнес-асоціаціям або закордонним компаніям із зареєстрованими офісами в Україні для реалізації програм бізнес акселерації для ММСП, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції на продукцію із доданою вартістю у цільових ланцюгах доданої вартості або надають послуги сільськогосподарським підприємствам для створення такої продукції, а також, що належать до представників соціально-вразливих груп.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявки дивіться за посиланням: https://griml.com/rOKCi

Терміни конкурсу:

до 31 липня 2023 р – необхідно зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса agro.subawards@chemonics.com, у будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву: ЗПЗ № 53);

1 серпня 2023 р з 10:00 до 12:00 години USAID АГРО проведе онлайн семінар;

не пізніше 18:00 години, 4 серпня 2023 року – час для усіх запитань щодо цього конкурсу;

не пізніше 18:00 за місцевим часом 10 серпня 2023 року – кінцевий термін подання заявок (бюджет і супровідні документи).

«Наголошую, що заявники можуть подавати тільки одну заявку від однієї організації за цим субгрантом. Також повинні мати принаймні три роки досвіду виконання подібної діяльності в минулому і продемонструвати успіх реалізації комплексних програм розвитку в аграрній сфері», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman