Вашій увазі географія громад з 15 областей, чиї посадовці поїдуть у серпні 2023 року до польських ґмін на 7-тижневе стажування

Дата: 06.07.2023 09:54

Вже другий рік поспіль, коли діє Програма стажування «Добре самоврядування», яку реалізує Фонд міжнародної солідарності. Мета даної Програми полягає в посиленні функціонування українських органів місцевого самоврядування, як ключових суб’єктів розбудови незалежності держави та суспільства, а також важливих учасників у процесах відбудови України та підготовки до вступу до ЄС.

Проєкт співфінансується Програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польщі та впроваджується спільно з Програмою «U-LEAD з Європою.»

Це допоможе покращити їх компетенцій щодо реалізації зовнішніх заходів та секторальної політики. Після стажування вони зможуть впроваджувати нові управлінські та організаційні рішення в органах місцевого самоврядування, в яких вони працюють.

Серед громад з 15 областей, чиї посадовці поїдуть у серпні 2023 року до польських ґмін на 7-тижневе  стажування від Львівської області будуть представники Оброшинської сільської та Ходорівської міської ради.