На агростартап можна отримати 5 тисяч доларів

Дата: 04.07.2023 16:19

У конкурсі інноваційних рішень мають можливість взяти участь усі повнолітні фізичні особи - громадяни України (самостійно або командою до 4 осіб), а також юридичні особи, що мають унікальну ідею або прототип, який може вирішити актуальні виклики в агропромисловому комплексі.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Фонд Розвитку Інновацій «Український Фонд Стартапів» та міжнародну компанію МХП.

До участі у конкурсі приймаються стартапи на ранній стадії (pre-seed/seed) і вище, які мають MVP/MVB та працюють в одному з наступних напрямків:

Рослинництво та тваринництво: точне землеробство, органічні добрива, підвищення стресостійкості польових культур, прогноз появи найпоширеніших фітофагів та інше;

Логістика:

а)елеваторний: інженерно-технічні розробки, енергетика, рішення системного адміністрування, технологічні процеси, контроль якості (лабораторії) і т.д.;

б) транспортний: системи обліку в логістиці, оптимізація процесів та інше;

Переробка: комбікормовий, переробка соняшника / сої, розробка продуктів з доданою цінністю;

Комерційний: фінансові технології в агро, рішення для торгівлі і т.д.

На переможців конкурсу чекає:

Підтримка менторів та експертів. Спеціалісти МХП та партнери конкурсу проведуть експертну оцінку ідей та рішень, та нададуть індустріальну та бізнесову консультацію для покращення проєкту.

Запуск пілоту в одній із провідних агропромислових компаній України із залученням ресурсів MХП.

Залучення до 5 тис. доларів на виробничих ресурсах МХП в якості пілотного майданчика для тестового запуску.

Після запуску та подальшого аналізу результативності пілота, можливість отримати інвестиційну підтримку для масштабування рішення.

Період прийому заявок: до 20 серпня 2023 р (організатор залишає за собою право змінити кінцеву дату прийому ідей)

Відбір фіналістів: 21 серпня – 28 серпня 2023 р.

Детальні умови конкурсу за посиланням: https://griml.com/K5IXg

Подати заявку можна за посиланням: https://portal.usf.com.ua/

Для отримання додаткової інформації прохання звертатися за електронною адресою support@usf.com.ua

«Ви хочете стати частиною у системі агропромислового комплексу і маєте унікальну ідею або прототип, то не пропустіть унікальну можливість взяти участь в конкурсі відкритих інновацій Українського фонду стартапів MHP Agro Challenge, який допоможе на ранній стадії вашої агроідеї залучити кошти, впровадити та випробувати її на життєздатність, а в подальшому запустити власні проєкти», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman