"Джура" - це одна велика родина, об'єднана любов'ю до своєї Батьківщини!

Дата: 03.07.2023 16:06

Протягом 5 днів (28 червня- 02 липня 2023) на базі дитячого оздоровчого табору "Карпати", що у селі Кам'янка Сколівського району  Львівської області відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військової-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у старшій віковій групі, приуроченої 105-ій річниці боротьби Андрея Шептицького за збереження української державності. Захід відбувся за сприянням комунального закладу Львівської обласної ради "Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" .

Метою змагань є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Пять днів вишколу зібрали 36 команд Львівської області. Ходорівську МТГ представляв рій "Щит" у складі 8 учасників, учнів 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 м. Ходорів ( Барнась М., Дерефінка В., Баран Г., Коник В., Ружило Л., Санагурська В., Прохира Ж.) та 2 виховників (Михайлюк З.І., Неїжмак Р.В.)

"Джура"- це гра, яка підвищує цінність національних традицій та колориту, пропустивши її через серце.