У Ходорові відзначили День Конституції

Дата: 29.06.2023 10:51

Фото без описуСвятковий концерт з нагоди відзначення 27-ї річниці Конституції України відбувся 28 червня 2023 року в парку Т.Шевченка в Ходорові. В концерті взяли участь народний аматорський вокальний дівочий ансамбль "Ромашка" Палацу культури м.Ходорова, керівник Ольга Мельник, народний аматорський ансамбль танцю "Наддністрянка", керівник Заслужений працівник культури України Юзефа Коцовська, хореограф Леся Семчій, солісти Палацу культури Юлія Іванів, Руслана Стасів, Назар Костур

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Ведучі концерту Марта Макух та Іван-Станіслав Духній.

Фото без описуТакож наші таланти брали участь у відзначенні Дня Конституції в Стрийській РВА.

Захід розпочався з виконання Гімну України під супровід Народного аматорського вокального дівочого ансамблю «Ромашка». Всіх присутніх захопило  чудове виконання українських патріотичних пісень.

Голова Стрийської РВА Богдан Янко висловив подяку колективу, керівнику  Ользі Мельник, а також начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини  Андрію Глушку.