Депутати завершили роботу в комісіях. Завтра чергова ХV сесія Ходорівської міської ради.

Дата: 26.06.2023 17:02

Протягом тижня в приміщенні міського Палацу культури  відбулися засідання постійних профільних депутатських комісій Ходорівської міської ради, на яких розглянуто  питання порядку денного ХV  сесії міської ради,  яка відбудеться завтра 27.06.2023 року.

На засіданнях депутати розглянули проекти рішень, які пропонуються до розгляду на сесії, внесли  свої пропозиції та рекомендації.  Основні питання, які пропонуються на розгляд сесії: про внесення змін до бюджету Ходорівської  міської ради на 2023 рік, до Програми соціального  захисту  окремих  категорій  населення  Ходорівської  територіальної  громади   та  підтримки  закладів  з  питань  соціального  захисту  на 2021 - 2023  рр. (нова редакція), про затвердження програми боротьби з борщівником Сосновського на території Ходорівської міської територіальної громади на 2023 - 2025 роки, програми енергоефективності та енергозбереження Ходорівської міської ради на 2023-2024 р., програми «Придбання засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» для закладів освіти» Ходорівської міської територіальної громади на 2023 рік, програми «ЗНАЙ СВОЄ Ходорівської міської територіальної громади на 2023 рік» , про   внесення змін до переліку об’єктів першого типу оренди (продажу) майна комунальної власності, внесення змін до рішення ради «Про заборону продажу алкогольних напоїв на території  Ходорівської міської ради у певний час доби», про затвердження ставок всіх видів податків на 2024 рік, про реорганізацію шкіл в селах Дев’ятники та Піддністряни, про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу «Палац культури міста Ходорова», земельні питання.

Участь в роботі комісій  взяли голова громади Олег Коцовський, секретар ради Марія Гавінська, заступники міського голови Ярослав Костур та Анастасія Батирняк, керівники відділів структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Дякуємо всім за злагоджену та конструктивну роботу.