Пасічники та науково-дослідні інститути у сфері бджільництва мають можливість отримати фінансову підтримку від Республіки Словенії

Дата: 02.06.2023 09:08

В рамках відзначення Світового дня бджіл Словенія оголосила 3 державних тендери, участь в яких можуть взяти також українські компанії та інституції.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на посольство України в Республіці Словенія.

Відтак, передбачається 3 тендерні напрямки субвенційного співфінансування:

На закупівлю обладнання для бджільництва у 2023 році. Загальна сума грантів по напрямку становить 203 852,80 євро.

Співфінансування саджанців медоносних рослин, висаджених для бджільництва у 2023 році (не для рослинництва). Загальна сума грантів по напрямку становить 48 815,00 євро.

На закупівлю або виробництво стільників. Загальна сума грантів по напрямку становить 273 364,00 євро.

Термін подання заявок триватиме до 31 липня 2023 року.

Детальніше про умови співфінансування за посиланням: https://cutt.ly/lwwenaCF.

«Сьогодні ініціатива Словенії в частині надання грантового співфінансування на проєкти у сфері бджільництва є доволі вчасною, оскільки у 2023 році у державному та обласному бюджетах не передбачена фінансова підтримка пасічників. Відтак, рекомендуємо бджолярам Львівщини розглянути можливість подання заявок на субгранти від Республіки Словенії. Електронні заявки подаються через онлайн-додаток за посиланням: https://griml.com/gnxn1», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Tetiana Hetman