Оголошено конкурс художніх проєктів, присвячений осмисленню війни в Україні

Дата: 01.06.2023 15:40

З 26 травня – по 20 червня Представництво ЄС в Україні у партнерстві з Київською міською галереєю мистецтв Лавра в межах всеукраїнської кампанії «Разом ми зберігаємо. Разом ми творимо» проводять конкурс художніх проєктів, присвячених осмисленню російської війни в Україні з 2014 року й до сьогодні з фокусом на взаємодію України та ЄС.

Основна мета конкурсу - сприяння творчого вираження та обговорення теми війни через художній погляд, показати роль ЄС у збереженні, підтримці та відновленні української культури, особливо сучасного мистецтва.

Конкурс може приймати такі формати художнього вираження: живопис, скульптура, інсталяція та графіка з урахуванням можливостей виставкових приміщень Галереї мистецтв Лавра. Учасники можуть обирати форму вираження, яка найкраще передає їхню концепцію та ідею.

Проєкти необхідно надсилати в форматі pdf-презентацій, що буде містити концепцію проєкту, назву, перелік художників та приклади творів до 20 червня.

Детальніше про умови участі в конкурсі🔗