Ходорівське Опілля і галицьке місто Ходорів.Нашу громаду відвідали працівники сектору культури  Стрийської  РВА.

Дата: 16.05.2023 15:39

Сектор культури Стрийської РВА в рамках співпраці з громадами, популяризації та розвитку культури Стрийського району завітав до  Ходорівської громади.  Участь в  робочій  зустрічі взяли  міський  голова  Олег  Коцовський, секретар ради Марія Гавінська, представники відділу культури та Союзу Українок.

Фото без описуНаші гості ознайомилися із структурою відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини,  відвідали Церкву Свв.Володимира і Ольги, Церкву Свв. Косми і Дам’яна,  Костел Всіх Святих, Палац культури, школи, бібліотеку та інші цікаві об’єкти міста.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБагато цікавих зустрічей, багато тем для обговорень, багато планів на майбутнє, адже Ходорівщина  - край  з древньою історією, з неймовірно красивою природою, що знаходиться  на теренах Стрийського району і належить до етнографічного регіону Опілля. Опілля слово багатозначне і сакральне. Цим словом описують місцину з акуратно обробленими полями і затишними селами, що вирізняються своєю мальовничістю, типовими для Опілля є лісисті території з великими «вікнами» полів, лук і ставів. Опілля - це там, де зароджувалася українська землеробська цивілізація.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОтож, Ходорівське Опілля і галицьке місто Ходорів готове до плідної співпраці із спеціалістами в галузі культури Стрийщини , особливо у сфері розвитку туризму.