З Днем матері!

Дата: 14.05.2023 16:45

Сьогодні вшановуємо наших Берегинь, наших незламних і жертовних Матерів.

Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас життя – МАМІ.

На жаль, День матері цього року знову затьмарений війною, ми  відзначаємо його зі сльозами на очах.

Особливі слова подяки та підтримки тим матерям, чиї сини та доньки сьогодні стали на захист рідної країни. Ваше розуміння, любов, молитва допомагають їм наближати мир та волю для країні. Дякую Вам за сильних духом та відважних дітей. Коли війна руйнує нашу країну, серце матері є найнадійнішим щитом і захистом від ворогів!

Низько схиляю голову перед матерями, котрі втратили своїх синів на полі бою… Нехай Ангел Господній розділить із Вами Ваш біль! Ви виростили Героїв і вони вічно житимуть у наших серцях!

Прошу Господа про зцілення поранених та повернення полонених і зниклих безвісти, щоб витерти сльози болю із материнських очей!

Бажаю усім матерям світлої материнської радості. Нехай Ваші діти будуть вам вірною і доброю опорою. Зичу всім міцного здоровʼя, опіки і благодаті  від Богородиці!

З повагою,

в.о. міського голови, секретар ради                                               Марія ГАВІНСЬКА