Кому з ВПО автоматично продовжать надання субсидій на неопалювальний період?

Дата: 10.05.2023 14:30

Житлові субсидії на неопалювальний період отримає більшість домогосподарств, які отримували її в попередньому опалювальному сезоні, за умови, якщо не змінилися дані про майновий стан чи склад родини.

Також, автоматично буде перепризначено житлові субсидії переселенцям, які отримують їх за адресою реєстрації.

Однак, щоб оформити субсидію за адресою, відмінною від місця реєстрації, внутрішньо переміщена особа має звернутися до Пенсійного фонду України та подати заяву й декларацію про доходи.

Субсидії призначають виключно на підставі отриманої інформації про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами й розміром внесків/платежів на управління багатоквартирним будинком і комунальні послуги.

Зазначимо, переміщені особи можуть подати запит на отримання житлової субсидії на неопалювальний період онлайн або ж звернувшись до сервісного центру Фонду за місцем фактичного перебування.