Безповоротна фінансова допомога релокованому бізнесу

Дата: 10.05.2023 10:33

Йдеться про безповоротну фінансову допомогу для підтримки організації фінансово-господарської діяльності (крім заробітної плати і капітальних видатків).

Для цього департамент економічної політики ЛОВА оголошує прийом документів для бізнесу, який здійснив переміщення виробничих потужностей на територію Львівської області з інших регіонів України.

Вимоги до суб'єкта господарювання👇

▪️підприємство здійснило переміщення виробничих потужностей на територію Львівської області;
▪️підприємство зареєструвалось у Львівській області;
▪️підприємство працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділів 1-33 Секцій A,B,C.

Суб‘єкти, які відповідають вимогам, можуть отримати фінансову допомогу в сумі 100 тис. грн і додатково 100 тис. грн, якщо переміщене підприємство створило не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

З процедурою отримання допомоги та деталями можна ознайомитись тут👇