Молодіжна рада до Дня матері організовує акцію «Лист матері Героя».

Дата: 09.05.2023 11:27

Фото без опису«Мамо, мамо, моліть Бога! Тут пекельний бій», - такі слова доводилось чути не одній матері, чий син зараз у лавах ЗСУ захищає Україну. Скільки сили має бути в жінки, щоб стримувати сльози і переживання за свою дитину, коли в душі хочеться кричати на весь світ? Скільки вона ночей недоспала? Їх не злічити. Скільки молилась? Не перерахувати.

Матері тих, хто зараз на фронті, День матері проведуть у журбі. У їхні двері не постукає син, як зазвичай, із букетом квітів чи улюбленим маминим тортом. Не буде поцілунків і обіймів. Їхні сини на фронті, під обстрілами, вибухами, боронять Батьківщину.

Скільки слів хотілося б сказати цим матерям, як хотілося б обійняти, підтримати їх.

Саме задля підтримки ми вирішили провести до Дня матері акцію «Лист матері Героя».

Молодь від 14 років може написати на папері слова, які хотіли б сказати матері, чий син зараз захищає Батьківщину. Усі листи наприкінці акції передадуть  матерям нашої громади.

Акція проводиться з 8 по 12 травня.

Увага‼ Не обов’язково вказувати ім’я та прізвище автора - лише за власним бажанням.

Листи можна приносити в скриньки, які знаходиться у магазині «Кнопка» та у Центрі надання соціальних послуг на вул. Львівській, 39

Формат і обсяг - довільний.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 0971781180 - Оля, 0687943434 - Ярина.