Підсумки Всеукраїнського конкурсу мистецтв  «Жовто-блакитне серце»

Дата: 26.04.2023 08:37

Одним із пріоритетних напрямків роботи Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості є патріотичне виховання. Адже в умовах сьогодення патріотичний настрій, який  звучить в душі кожного українця, є  закликом  до боротьби  та віри  в щасливе майбутнє.

Нещодавно у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Жовто-блакитне серце». Мета його – підтримка миру та територіальної цілісності України, популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності.

До цієї мистецької події долучилися  вихованці Ходорівського ЦДЮТ. У номінації «Хореографія» І премією нагороджена старша група гуртка сучасного танцю «Адаптація» (керівник Іван-Станіслав Духній). Денис Нагірний -вихованець вокального гуртка «Естрадний спів» (керівник Володимир Мотрук) виборов ІІ премію. Максима Федоришина, учасника гуртка акторської майстерності «Фантазія» (керівник Наталія Лук’янчук) відзначено ІІ премією.

Вітаємо наших вихованців та керівників гуртків із перемогами! Бажаємо нових успіхів!