Дякуємо усім, хто допомагає! 20 квітня - День вдячності волонтерам!

Дата: 20.04.2023 10:26

20 квітня у всьому світі відзначається День вдячності волонтерам. У цей день ми згадуємо словами щирої вдячності тих, хто, незалежно від віку, статі, професії і статків, за покликом серця присвятив себе волонтерству. Адже, волонтерство - це не лише збір коштів чи речей, це в першу чергу - спосіб життя,  вміння та бажання витрачати свій вільний час  на те, щоб комусь допомогти.

В час війни волонтери - це наша друга армія, яка працює в тилу задля спільної перемоги над російським ворогом. У наші дні кожен, хто проявляє турботу до української нації своїми великими та малими справами наближає час, коли українці матимуть мирне небо над головою у своїй незалежній, демократичній державі є волонтером.  Це наші неймовірні люди!

Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!

Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!

Ми дякуємо за турботу про наших земляків, ми дякуємо за підтримку у скрутну хвилину,  ми дякуємо за те, що ви з нами пліч-о-пліч за покликом серця!

Разом до перемоги!