Підсумки Міжнародного конкурсу талантів «ART avenue»

Дата: 19.04.2023 12:34

Кожна людина може знайти свій власний шлях у творчості, який є унікальним та особистим для неї.

Щоб розвивати свою творчість та знайти свою дорогу, потрібно постійно вчитися новому та важливо знайти своїх вчителів та наставників, які можуть надихати, вчити та допомагати розвиватися.

А для того, щоб перевірити та зрозуміти рівень своєї підготовки, чи обрано правильний творчий шлях, існують конкурси, що допомагають розвиватися та стимулюють до роботи над собою, тому що прекрасному немає меж.

Нещодавно вихованці ансамблю троїстих музик «Візерунок» Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у Міжнародному конкурсі талантів «ART avenue» у номінації «Інструментальний жанр» та отримали І премію. Подякою за бездоганну та професійну підготовку учасників до конкурсу нагороджений керівник ансамблю «Візерунок» Тарас Качор.

Вітаємо з перемогою та бажаємо невичерпного натхнення та нових злетів!