"Жива книга"

Дата: 12.04.2023 15:19

Впродовж двох місяців. у КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" відкрито та  успішно діє сучасний проєкт "Жива книга".

Ідея проєкту започаткована у 2012 році підлітками Данії. На замовлення читачів працівники бібліотеки запрошують "книги"- спеціалістів різноманітних професій.

У нашій бібліотеці побували: священник, пожежник-рятувальник, психіатр,  працівник поліції, лікарі-гінекологи, працівник патрульної поліції та військові. Орієнтування іде на запити читачів- учнів 10 класів шкіл м. Ходорова.

Метою проєкту "Жива книга" є можливість особистого конфіденційного спілкування, отримання щирої та професійної відповіді від "книг", дружня атмосфера та приємне спілкування у приміщенні бібліотеки та, зрештою, цікаві знайомства та обмін досвідом.

Ми щиро дякуємо усім "книгам", які відгукуються на запрошення! Дякуємо нашим читачам, які прагнуть спілкування і наполегливо знаходять відповіді! Дякуємо міській управі за сприяння у проведені проєкту і підтримці у "пошуку книг"!

Віримо, що наступні зустрічі будуть ще цікавішими! Приходьте і замовляйте "книги"! Чекаємо з нетерпінням!

Наше гасло: сучасна бібліотека - це територія спілкування між усіма і для всіх, від великого до малого!