Підсумки Всукраїнського конкурсу «Платформа талантів»

Дата: 12.04.2023 12:01

Завершився I Всеукраїнський багатожанровий конкурс дитячо-юнацької творчості "Платформа талантів". Команда "Алаба" запросила юних митців з усієї України поділитися з нами своїми талантами. Було отримано близько 300 робіт з усіх куточків нашої Батьківщини.

Від Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості участь взяли Денис Нагірний (ІІ місце) в номінації «Естрадний вокал» (керівник     Мотрук В.П.) та вихованці ансамблю троїстих музик «Візерунок» (ІІ місце) у номінації «Інструментальний жанр» (керівник Качор Т.М.).

Щиро вдячні  вихованцям за їх участь у конкурсі, а керівникам—за внесок у розвиток молодого покоління і невпинну підтримку дітей.

Вітаємо учасників та бажаємо їм подальших успіхів, здійснення мрій та нових творчих злетів!