ВПО, які змінили місце реєстрації через Дію: деталі щодо продовження виплат

Дата: 05.04.2023 12:03

Ви змінили місце реєстрації за допомогою порталу Дія. Що робити аби вчасно отримувати допомогу на проживання ВПО?

📌 звернутися до Управління соціального захисту населення за новим місцем фактичного проживання.

📌 за допомогою працівників соцзахисту надіслати запит на отримання електронної справи, яка попередньо сформована на підставі зареєстрованої заяви від переселенця.

Наголошуємо, для отримання допомоги не потрібно оформляти повторну заяву. Виплати мають продовжитися на основі вже зареєстрованої заяви за місцем попереднього проживання.

‼️Зверніть увагу, що допомога буде нарахована за всі місяці з моменту зміни фактичного місця проживання ВПО.

Питання щодо автоматичного перепризначення допомоги на проживання буде вирішено до кінця квітня.