На війні загинув мешканець Ходорівської громади Іван АРТИМ

Дата: 04.04.2023 10:29

Знову жалоба огортає Ходорівську міську територіальну громаду, знову біль нестерпної втрати пронизує наші серця – 31 березня  2023 року після важкого поранення, отриманого на Сході України,  в госпіталі (м.Київ ) помер наш захисник, мешканець села Новосільці Артим Іван Богданович (09.10.1986 р.н.).

Перебуваючи у самому пеклі війни, він сміливо боровся з ворогом, який вторгся на українську землю, захищав свій народ, свою Батьківщину. Герой віддав своє молоде життя за мирне майбутнє кожного з нас.

Добрий, світлий спомин про загиблого захисника нашої Батьківщини Івана Богдановича Артима залишиться в наших спогадах назавжди.

Висловлюємо щирі й глибокі співчуття родині загиблого Героя, його друзям та односельчанам. Нехай Господь Бог допомагає рідним перенести цю тяжку втрату.

Звертаємось до мешканців Дев’ятниківського, Отиневицького, Вербицького, Молодинчецького  старостинських  округів, м.Ходорова гідно зустріти  та віддати шану загиблому воїну Герою.

Траурний кортеж буде рухатися завтра 05 квітня по маршруту Львів - Дев’ятники – Ходорів – Вовчатичі – Вербиця – Сугрів – Новосільці та орієнтовно прибуде до м.Ходорів о 17.00. годині.

Чин похорону відбудеться 06 квітня о 13.00. годині в селі Новосільці.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять Герою!