Вітаємо наших переможців обласного дистанційного огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів, присвяченого пам'яті Т. Г. Шевченка «Свою Україну любіть»

Дата: 31.03.2023 09:25

КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини» оголосив результати обласного огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів, присвяченого пам'яті Т. Г. Шевченка «Свою Україну любіть», переможцями в якому стали і наші учасники-конкурсанти.

Розділ Ч И Т Ц І:

I вікова категорія (10-15 років)

ІІ МІСЦЕ і звання ЛАУРЕАТА

Соломія Федоришин. Стрийський район, Ходорівська МТГ, Народний дім с. Дев'ятники.

ІІІ категорія (21 рік і не обмежено)

ІІ МІСЦЕ і звання ЛАУРЕАТА

Назар Костур. Стрийський район, Ходорівська МТГ, Палац Культури м. Ходорова.

ІІІ МІСЦЕ і звання ЛАУРЕАТА

Ольга Сокирка. Стрийський район, Ходорівська МТГ, Народний дім с. Бортники.

Професійне конкурсне журі очолюване викладачем театральних дисциплін КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв», відповідальним секретарем Львівського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України, заслуженим діячем мистецтв України Юрієм ЧЕКОВИМ та викладачкою вищої категорії театральних дисциплін, методисткою КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв» Світланою БЕЛЬЧЕНКО провело масштабну та складну роботу із об’єктивного оцінювання заявок понад 300 () читців-учасників, та на основі всебічного і неупередженого аналізу сформувало його результати.

Переможці будуть нагороджені дипломами лауреата а усі учасники грамотами за участь.