Травматологічне та хірургічне відділння КНП «Ходорівська міська лікарня» отримали гуманітарну допомогу від Благодійного фонду "Гора Добра"

Дата: 30.03.2023 10:48

Добрі справи вкрай важливі у сьогоднішніх реаліях України. Співпраця та допомога розширюють можливості якісного надання медичних послуг.

БО Благодійний фонд "Гора Добра" надав гуманітарну допомогу для травматологічного та хірургічного відділень КНП «Ходорівська міська лікарня». В якості допомоги надійшли тумби та милиці.

Кожного дня пацієнти стикаються з проблемами пересування після травм, переломів та в післяопераційний період. Надана допомога буде використовуватись для підтримки та забезпечення хворих усім необхідним. Дякуємо Благодійному фонду «Гора Добра» за надану гуманітарну допомогу та підтримку системи охорони здоров‘я.