Повідомлення Фізична особа-підприємець «Голуб Соломія Романівна»

Дата: 29.03.2023 15:11

Повідомлення Фізична особа-підприємець «Голуб Соломія Романівна»

Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Повне найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець «Голуб Соломія Романівна»

Скорочене найменування суб’єкта господарювання: ФОП «Голуб  С.Р.». ІПН: 3681607303

Юридична та поштова адреси: 81127, Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів, вул. Бортянського Д. буд. 50/3, кв. 50

Контактний номер телефону:  (063) 933-72-42; Електронна пошта: solomiyagolub18@gmail.com

Фактична адреса промислового майданчика: 81721, Україна, Львівська область, Стрийський район, Ходорівська МТГ,.с. Бориничі, вул. Садова, 6А, 8.

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Виробнича діяльність, яку здійснює ФОП «Голуб  С.Р.» не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2017 №1010 (оскільки кількість свиней, які утримуються протягом року є меншою 1000 голів).

ФОП «Голуб  С.Р.» займається відгодівлею свиней. (КВЕД: 01.46 – Розведення свиней). На території проммайданчика розтовшовано 2 свинарників, які призначені для відгодівлі.

Під час провадження господарської діяльності в атмосферу викидаються:

Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 3,267 т/рік;  Метан – 1,585 т/рік; Аміак – 0,823 т/рік, Диметилсульфід - 0,045 т/рік, Метилмеркаптан – 0,008 т/рік, Сірководень – 0,607 т/рік, Диметиламін - 0,183т/рік, Альдегід пропіоновий – 0,042 т/рік, Кислота капронова - 0,024 т/рік, Фенол - 0,008 т/рік.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишього природного середовища України №108 від від 09.03.2006 р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.

Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу №309 від 27.06.2006 р. та Наказу №177 від 10.05.2002 р.

Пропозиції та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування у Львівську обласну державну адміністрацію (Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації) 79000, Львівська обл, м. Львів, вул. Винниченка, 19; (33026, Львівська обл, м. Львів, вул. Стрийська, 98), електронна пошта: envir@loda.gov.ua, телефон: 0322 387 383.