До Ходорівської  громади завітала Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди

Дата: 17.03.2023 12:17

Справжнім подарунком для мешканців та гостей Ходорівщини був візит Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди. Люблять на Ходорівщині  цей колектив, котрий  тішить нас прекрасними творами не вперше.

16 березня ц.р. в міському Палаці культури капела виступала з  концертною програмою "Свою Україну любіть.."

Кожен виступ вражав своїм внутрішнім духом нескореності та прагнення до самобутності, самодостатності – рис, які завжди були, є і будуть ознакою українського народу. Творчий колектив  бандуристів – новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва, який творить своє неповторне мистецьке буття.

Художній керівник, головний диригент Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди – доцент Національної музичної академії ім. Чайковського, народний артист України Юрій Курач.

Більше години усі бажаючі насолоджувалися звучанням чоловічих голосів у поєднанні з блискучим віртуозним акомпанементом бандур і виконанням складних творів на рівні кращих зразків світової класики, що при тому базуються на глибинній національній основі.

За прекрасний концерт бандуристам дякувала секретар Ходорівської міської ради  Марія Гавінська. Схвильовано звучать  слова під враженням від концерту, адже пророчий  вислів великого українського поета Тараса Шевченка «Борітеся –поборете! Вам Бог помагає!»  став в наш важкий буремний час справжнім гаслом, яке мотивує всіх українців, і тих, хто на передовій, і тих, хто в тилу, робити все можливе для наближення нашої перемоги.

Дякуємо нашим захисникам за можливість відвідувати концерти, а справжнім віртуозам Національної заслуженої капели бандуристів України за неперевершене виконання українських творів.