На Львівщині відбувся Форум голів територіальних громад Сумщини і Львівщини

Дата: 06.03.2023 13:10

За ініціативи Народного депутата України Андрія Кота в селищі Славсько відбувся  Форум голів територіальних громад Сумщини і Львівщини.

Ходорівську громаду на форумі представляв міський голова Олег Коцовський.

Учасники форуму обговорювали питання   співпраці і співдружності громад під час війни: про  внутрішньо-переміщенних осіб, про надання гуманітарної допомоги, про санаторно-курортне оздоровлення дітей, про економічну співпрацю.

Сумщина щиро вдячна Народному депутату України Андрію Коту за започатковану потужну програму співдружності громад  та  громадам Львівщини за їх підтримку і допомогу.

«Особлива подяка голові Ходорівської громади Олегу Коцовському за його чуйність,відповідальність і постійний зв'язок з прикордонною Хотінською громадою», - зазначив представник Сумської делегації   Олександр Сугоняко.

Нагадаємо, що Ходорівською міською радою виділено з міського бюджету 300 тис.грн. субвенції для Сумського району Сумської області.

Частину коштів  використано для придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб наших земляків-добровольчого батальйону з Львівщини.

За словами військовиків, це надзвичайна важлива й вагома підтримка підрозділу для забезпечення виконання завдань із захисту територіальної цілісності нашої країни.

Також в серпні 2022 року міський голова Олег Коцовський разом з іншими головами громад здійснив робочу поїздку на Сумщину і доставили  гуманітарну допомогу.

Львівщина - надійний партнер Сумщини в ці непрості часи викликів та випробувань.

Разом до Перемоги !