В Дулібах вшанували пам'ять за військовими братами Вишиваними

Дата: 06.03.2023 10:05

В суботу, 04 березня 2023року у храмі св.Архистратига Михаїла с.Дуліби відбулося заупокійне богослужіння за загиблими військовими братами: Василем Вишиваним 13.02.1994–02-04.03.2022 та Кирилом Вишиваним, 04.10.1986 – 13.03.2022.  У цей день, в честь роковини, лунала молитва за душі військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З приводу вшанування полеглих бійців зібралися родина загиблих воїнів, однокласники, військовослужбовці,  представники Ходорівської міської ради.  Поминальні заходи розпочалися із спільної   молитви, покладання квітів та лампадок до могил воїнів на місцевому кладовищі, вшануванням хвилиною мовчання світлої пам’яті братів Вишиваних, виконанням Державного гімну України, переглядом відеоролика про братів Вишиваних  та виступом вокального колективу с.Дуліб, які виконали музичні, поетичні твори патріотичного характеру.

Брати Вишивані це - перші Герої України на території  нашої громади від початку повномасштабної війни з рф, починаючи з 24 лютого 2022р.

Ми ніколи не за будемо тих, хто віддав свій останній подих життя заради мирного неба, заради своєї родини, заради своєї Батьківщини і заради кожного із нас. Завжди будемо пам'ятати, заради чого українські воїни билися й продовжують битися з ворогом.

Вічна пам’ять Героям!