В Ходорові в березні виступить знаменита Національна заслужена Капела бандуристів України імені Георгія Майбороди

Дата: 21.02.2023 16:27

16 березня  в Ходорові в приміщенні Палацу культури  виступить знаменита Національна заслужена Капела бандуристів України імені Георгія Майбороди. Початок концерту о 17:00.

Капела бандуристів є одним із найдавніших українських професійних колективів та заснована у 1918 році гетьманом Павлом Скоропадським. За цей час вона стала невід’ємною частиною нашої музичної історії, виступаючи з концертами у всьому світі.

Зараз Капела активно долучається до підтримки ЗСУ, виступає з благодійними концертами у Європі: Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині та інших країнах.

Концерт Капели бандуристів стане чудовою нагодою, щоб хоч трішки відпочити, зігріє добром ваші душі  та ще більше сповнить любов’ю до нашої України, до нашої музики! Адже зняти втому та наповнити вірою може тільки живе мистецтво та професійне виконання.

Придбати квитки можна в Палаці культури (м.Ходорів, вулиця Грушевського,29).