Про затвердження нормативно грошової оцінки земель міста Ходорів, Стрийського району, Львівської області

Дата: 20.02.2023 10:15

Відповідно до рішення ХІІІ сесії VІІІ скликання Ходорівської міської ради від 07.02.2023року за №2514 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Ходорівської територіальної громади Стрийського району, Львівської області (в межах населеного пункту м. Ходорів)" затверджено нормативну грошову оцінку земель міста Ходорів, Стрийського району, Львівської області.

Середня (базова) вартість 1 квадратного метра земель міста Ходорів складає 133,00 грн.

Нова нормативна грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2024 року.

З дня введення в дію нової нормативної грошової оцінки:

землекористувачам та землевласникам земельних ділянок, які розташовані на території міста Ходорів, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст.ст. 5, 13 Закону України "Про оцінку земель" замовити через Центр надання адміністративних послуг або електронні сервіси Держгеокадастру України, витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель, затверджену цим рішенням.