Ходорівщина  долучилася до акції "День єднання"

Дата: 16.02.2023 16:03

Фото без описуСьогодні, 16 лютого в Україні відзначають День єднання.

Це свято було засноване у 2022 році, щоб згуртувати українців на тлі тривожних новин про можливий повномасштабний напад Росії на територію України. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової агресії. День єднання - зовсім молоде свято, яке згуртувало мільйони українців і довело, що ми - єдиний народ на свої рідній землі!

За час війни всі ми, від малого до дорослого, довели, що є незламними та єдиними заради перемоги над ворогом.

В Ходорові біля міської ради відбулася акція «День єднання».

Як зазначила Марія Гавінська, секретар Ходоріської міської ради: «Єдність українського народу – це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії. Хоча рік тому було важко повірити у те, що війна все-таки розпочнеться, але за цей час ми навчилися цінувати кожний день і має Ми повинні пам’ятати, що в єдності наша сила та міць!»

Слава Україні!

Героям Слава!