Відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради

Дата: 13.02.2023 09:00

ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Стрийського району, Львівської області

81750, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38, 53-731,

e-mail:  otg@hodorivska-gromada.gov.ua

Затверджую:

голова Ходорівської міської ради

_______________ О.Т.Коцовський

10.02.2022 року

Протокол № 01

10.02.2022 року                                                                                         м.Ходорів

10-30 год.

Головував  -  О.Т. Коцовський - голова комісії ТЕБ та НС;

Присутні:

Члени комісії:

А.П. Батирняк – заступник голови комісії, заступник міського голови;

Я.М.Костур – заступник міського голови;

І.Я.Глушко - начальник управління фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

I.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

О.П.Сорока – начальник відділу з питань ЦЗ виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

А.М.Глушко - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”.

О.М. Цап – директор КП «Ходорівводоканал».

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Порядок денний:

1.Про затвердження плану роботи комісії  ТЕБ НС Ходорівської міської ради.

2.Про заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах комунальної власності Ходорівської МТГ при повній відмові енергосистеми України.

Слухали:

1.Про затвердження плану роботи комісії  ТЕБ НС Ходорівської міської ради.

О.Коцовський: Завдання Комісії ТЕБ НС – вчасно реагувати на  загрозу виникнення  надзвичайних ситуацій та вживати заходи про їх попередження. Пропоную затвердити план роботи комісії ТЕБ НС.

А.Батирняк –  в результаті продовження воєнних дій російською федерацією та руйнацій на  об’єктах енергетичної інфраструктури є загроза повної відмови роботи енергосистеми України. Все це вплине на систему життєзабезпечення населення. З метою попередження  надзвичайної ситуації, що загрожує здоров’ю людей, для забезпечення безперебійної роботи  об’єктів критичної інфраструктури та установ, що здійснюють управлінські, медичні, освітні та культурні процеси, є нагальна потреба у подальшому забезпеченні вказаних суб’єктів альтернативними джерелами електроживлення. Пропоную невідкладно придбати  генератори постійного струму відповідної потужності та створити матеріальний резерв паливно-мастильних матеріалів.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради  комісія

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити план роботи комісії ТЕБ НС Ходорівської міської ради на 2023 рік.

2.Комунальним підприємствам «Ходорівводоканал»,  «Ходорівське УКГ»,  КНП «Ходорівська міська лікарня», Відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради, Відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради,Ходорівській міській раді невідкладно провести оплату та придбати генератори постійного струму для забезпечення системи життєдіяльності та безперебійної роботи медичних,  освітніх  та культурних процесів  в громаді.

Секретар комісії                                                                      Олег Сорока