Дата: 10.02.2023 09:48

Фото без описуПільгові категорії громадян, мешканці Ходорівської міської  територіальної громади можуть скористатися правом зробити безоплатне зубопротезування (за винятком протезування із дорогоцінних металів та прирівняних до них матеріалів кераміки, металокераміки, цільнолитих, металопластмаси, нітрит-титанового покриття, бюгельного протезування, імплантантів).

Категорії пільговиків, які мають право на безоплатне зубне протезування без визначення розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців:

-особа з інвалідністю внаслідок війни, у т.ч. ООС ( АТО) – позачергово;

-учасник бойових дій , у т.ч. учасники ООС (АТО) – першочергово;

-ветерани військової служби та ветерани органів МВС – першочергово;

-особи , які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана

війни – першочергово.

Категорії пільговиків, які мають право на безоплатне зубне протезування за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

-учасники війни;

-ветерани праці;

-особи які мають особливі трудові заслуги;

-жертви нациських переслідувань.

Безоплатні послуги з зубопротезування одному пільговику надаються не частіше ніж один раз на 5 років на суму, що не перевищує 2 прожиткових мінімуми, встановлених для працездатних осіб на день звернення пільговика.

Кількість безоплатних послуг із зубопротезування обмежується розміром видатків, передбачених на ці потреби у бюджеті Ходорівської міської  територіальної громади на відповідний рік.

Для надання послуги з безкоштовного зубопротезування особа пільгової категорії, яка  проживає у одному з населених пунктів Ходорівської  міської  територіальної громади  звертається із заявою у відділ з питань соціального захисту населення (м.Ходорів, вул.Грушевського 46).

До заяви додаються такі документи:

-копія паспорта громадянина України;

-копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-копія документа, який дає право на пільгове зубопротезування (посвідчення ) ;

-довідка про доходи за попередні шість місяців перед місяцем звернення

Після розгляду поданої заяви та доданих до неї документів, відділ видає заявнику направлення на пільгове зубопротезування.