Болюча, сумна звістка... Загинув уродженець села Молотів Андрій Солодкий

Дата: 08.02.2023 22:18

Неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем страшну новину, яка знову облетіла нашу громаду: у війні з російським окупантом  загинув уродженець села Молотів Бортниківського старостинського округу (житель села Коростів, що на Сколівщині) Солодкий Андрій Ярославович. Солдат, водій-електрик радіорелейної станції радіорелейного взводу звязку центру звязку пункту управлінння польового вузла звязку військової частини А3719, 01.06.1990 р.н.

Андрій служив в АТО, а з перших днів ворожого вторгнення зі сторони росії, став на захист України. Мужньо боронив нашу землю, але 03 лютого 2023 року загинув в Донецькій області.

Без чоловіка залишилася дружина Марія, а без батька – дві маленькі донечки: шестирічна Яринка та семимісячна Аліса.

Найщиріші співчуття сім’ї загиблого Героя, всім рідним та близьким. Нехай Господь допоможе перенести біль непоправної втрати.

Завтра, 09.02.2023 року,  Герой  "на щиті"  повертається до дому. Просимо всіх гідно зустріти  та віддати шану полеглому Герою Андрію Солодкому. Траурний кортеж  прибуде у м.Ходорів орієнтовно об 11.00.- 12.00. год. ( по маршруту вулиці  Львівська-Грушевського - Алея НЕБЕСНОЇ СОТНІ-Привокзальна-Чорновола - с.Добрівляни - с.Демидів - с.Молотів).

Чин похорону відбудеться у рідному селі Молотів в суботу 11.02.2023 року о 12.00 год.

Вічна пам’ять Захиснику України!