І знову велике горе увірвалося у життя Ходорівської громади...

Дата: 05.02.2023 14:06

Фото без описуЗнову невимовна втрата...Загинув  молодий та мужній військовослужбовець ФЕДОР АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ, ходорівчанин,  1995 року народження.

Востаннє виходив на зв'язок 12.12.2022 року, коли перебував  в районі населеного пункту Яковлівка Донецької області. На жаль, велика надія на те, що Андрій живий,  не підтвердилася. Ми втратили ще одного хороброго воїна нашої громади. “Дуже віруючий парафіянин, практикуючий християнин, мужній захисник, дуже добрий і гарно вихований хлопець",  - так взгадують про  Андрія ті, хто його знав.

Війна забирає найкращих... Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з вами. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Розуміємо, що це безмірне горе для родини та велике випробування навчитися жити без нього....Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати дорогої людини.

Царство небесне та СЛАВА ГЕРОЮ!

Просимо всіх вшанувати пам'ять та гідно зустріти  траурний кортеж з тілом Героя Андрія Федора, який  прибуде до рідного міста Ходорова завтра,  06 лютого 2023 року орієнтовно о 12.00.-13.00. годині.

Парастас відбудеться 07 лютого 2023 року о 19.00. годині за адресою м.Ходорів вулиця 16 липня 1/5.

Чин похорону 08 лютого 2023 року о 12.00. годині за адресою м.Ходорів вулиця 16 липня 1/5.

Вічна пам’ять Захиснику України!

Герої не вмирають!