Просимо всіх сьогодні гідно зустріти нашого Героя ВАСИЛЯ ДОБРИЧА!

Дата: 02.02.2023 09:12

Сьогодні, 2 лютого, орієнтовно о 14.00. годині до Ходорова прибуде траурний кортеж із тілом загиблого Героя Василя Добрича, який  загинув 25 січня 2023 року , внаслідок мінометного та танкового обстрілів з боку противника в районі населеного пункту Благодатне Донецької області.

Прохання до всіх, хто бажає виявити шану Герою  вийти на вулиці Львівська та Грушевського та утворити живий ланцюг, щоб гідно зустріти нашого захисника.

Парастас відбудеться сьогодні біля Ангела на Алеї Небесної Сотні орієнтовно о 14.00. годині.

Чин похорону відбудеться завтра 03.02.2023 року о 12.00.годині  біля Ангела на Алеї Небесної Сотні.

Вічна память Герою!