Сонячний класик: виповнюється 93 роки з дня народження Всеволода Нестайка

Дата: 01.02.2023 14:42

Фото без описуФото без опису

У КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" розгорнуто виставку-настрій "Світ пригод Всеволода Нестайка" та за участі учнів 4-б класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів номер 3 ім. Героя України Романа Точина проведено бібліопригоду  "Всеволод Нестайко - володар дитячих душ".

Його світ – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ – ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця.Так ми говоримо про Всеволода Зіновійовича Нестайка – найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря, лауреата літературної премії ім. Лесі Українки (за повість-казку «Незвичайні пригоди в лісовій школі»), премії ім. Миколи Трублаїні (за повість-казку «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків»), премії ім. Олександра Копиленка (за казку «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя»).

P.S. 30 січня, у день народження Всеволода Нестайка, оголошено ім'я лауреата Всеукраїнської літературної премії імені В.Нестайка. Це - Віталій Запека - український письменник, доброволець батальйону "Полтава".

Під час свого перебування на фронті, він написав книжку "Полінка" для своєї новонародженої онуки. Коли книжку надрукували, то вона одразу набула популярності серед читачів.