"Самі собою мрії дійсністю не стануть" (Пауло Коельйо)

Дата: 30.01.2023 09:43

Для того ,щоб здійснити свою мрію ,потрібно діяти і налаштуватись на думку,що все вийде.

У КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека"  відбулася зустріч із Ходорівчанином Василем Католою та його вірним другом Циганом.

Перемогу можна здобути різними способами: подорожуючи із собакою, збираючи кошти на ЗСУ, мандруючи Україною!

Він разом із своїм вірним другом -

собакою тер'єром Циганом здійснив свою мрію- подорож пішки із Києва до рідного Ходорова. І надалі буде продовжувати її здійснювати ,подорожуючи Україною. Кошти,які донатять люди під час мандрівки,Василь передає на потреби ЗСУ та для підтримки тварин.

На своїй сторінці у ФБ п.Василь написав:

"Місяць тому 25.12.2022, я та Циган розпочали подорож, яка змінює нас та наше життя, ми вийшли з Києва та за 31 день дійшли до Львівщини м.Ходорів, звідки я родом. Це був нелегкий шлях ,але це було захоплююче та незабутньо. Ми дякуємо кожному, хто нас підтримує, ваша підтримка безцінна, завдяки вам у нас є натхнення, сили та кошти рухатись дальше. Через 2-3 дні я опублікую наш подальший маршрут та в понеділок ми знову відправимось у мандри ,щоб обійти всю нашу велику єдину і любиму Україну.

Наш пройдений шлях у цифрах:

- 31 день в дорозі

- 791 км

- 7 областей (Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська)

- 12 міст та десятки сіл

Ви задонатили нам

на ЗСУ - 32 673 грн та

2137 грн допомоги тваринам!"

Дякуємо п.Василю та його собаці Цигану за позитивні емоції,цікаву розповідь та фотосесію із ними!