Графіки відключень електрики – не повноваження місцевої влади

Дата: 27.01.2023 16:38

Мешканці Ходорова масово скаржаться у соцмережах на несправедливий підхід до вимкнення електроенергії. Зокрема, у деяких мікрорайонах міста немає подачі електроенергії ще з минулої ночі або ранку. Тим часом у центрі зовсім не економлять електроенергію – «все світиться, як новорічна ялинка».

Керівництво міської ради інформує, що вимкнення світла не залежить ні від посадових осіб, ні від міської ради. Графіки подачі електроенергії доводить Обленерго згідно яких вони самостійно проводять вимкнення. Знаємо, що бувають і непередбачувані аварійні відключення, не погоджуються ні з ким та є непередбачуваними. На ці речі жодного впливу  ми теж не маємо.

Ходорів живиться електричною енергією із двох ліній: 35 тис.кВт с. Берездівці та 10 тис.кВт с.Вовчатичі. На другій лінії розміщені лікарня, насосно-фільтрувальна станція, очисні споруди, пекарня, школи та інші важливі об’єкти,  які відіграють роль у життєзабезпеченні міста. Обленерго по можливості такі території старається не відключати.

Щодо вуличного освітлення. Для зручності наших жителів та гостей міста вуличне освітлення, по можливості подачі електроенергії, включається по чотири години на добу (дві у ранішній та дві у вечірній час) в час прибуття та відправлення приміських поїздів.

Одночасно звертаємось до всіх суб’єктів господарювання економити електричну енергію шляхом вимикання рекламних вивісок, вітрин тощо.

Нагадуємо, що зарядити павербанки і смартфони можна у пунктах Незламності на території м. Ходорова.